Zostaw wiadomość

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest OPTeam S.A. z siedzibą w 36-002 Jasionka, Tajęcina 113,
2) Kontakt do Inspektora Danych Osobowych drogą e-mail: ochronadanych@opteam.pl lub pisemnie na adres: 36-002 Jasionka, Tajęcina 113, z dopiskiem IOD.
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu produktów i usług własnych (w tym informacji handlowych) na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) Dane osobowe będziemy przechowywali do momentu wycofania przez Pana/Panią zgody.
5) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do sprzeciwu, uprawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do przenoszenia danych.
6) Dane osobowe nie będą udostępniane żadnym odbiorcom.
7) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
8) Podanie danych osobowych jest niezbędne do komunikacji z Panem/Panią.

Szczegóły jak zarządzać wyrażonymi przez Ciebie zgodami uzyskasz w Polityce prywatności.
Zobacz politykę prywatności *

wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez OPTeam S.A. z siedzibą w Tajęcinie, adres siedziby: 36-002 Jasionka, w celu nawiązania potencjalnej współpracy informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej.
* - pola wymagane