Aktualności

Platforma e-commerce dla sieci sklepów McArthur

01-07-2015

OPTeam zaprojektował nową odsłonę sklepu internetowego dla marki McArthur. Stworzona od postaw nowoczesna platforma internetowa umożliwia sprzedaż online produktów firmy ze wszystkich placówek stacjonarnych. Serwis dostępny jest pod adresem: http://mcarthur.com.pl/.

Platforma e-commerce została zaprojektowana i wdrożona w oparciu o autorskie rozwiązania OPTeam. Kluczowe było stworzenie serwisu, który będzie funkcjonalny i intuicyjny dla użytkownika, a także obsłuży skomplikowane procesy logistyczne wewnątrz firmy. Zamówienia z poziomu sklepu internetowego zostały skoordynowane z całą logistyką, łącznie z pakowaniem, kompletowaniem zamówień i wysyłką z różnych miejsc w Polsce. Serwis stworzono w wersji responsywnej, przez co z łatwością dostosowuje się do urządzeń mobilnych. W projektowaniu platformy wykorzystano między innymi takie technologie jak: PHP, MySql, HTML, CSS i JavaScript. Platforma e-commerce została zintegrowana z funkcjonującym u klienta systemem informatycznym ERP. Zarówno serwis internetowy jak i system ERP jest hostowany przez OPTeam.

Marka McArthur jest obecna na polskim rynku od kilkunastu lat. Firma posiada ponad dwadzieścia sklepów firmowych w większości liczących się centrów handlowych w Polsce. Sieć prowadzi także sprzedaż za pośrednictwem sklepu internetowego. W ofercie McArthura znajduje się obuwie męskie, obuwie damskie, akcesoria i torebki.

Lista aktualności